Szukaj w serwisie

Kategorie:

Wiązary dachowe | Hale i wiaty stalowe | Zbiorniki | Projekty dla przemysłu i rolnictwa | Budynki inwentarskie | Biogazownie

Tutaj jesteś: Oferty / Zbiorniki

Zbiorniki dla szklarni

Poniedziałek, 23 marzec 2009, kategoria: Zbiorniki

Zbiorniki holenderskiej firmy BUWATEC to nowoczesne, konkurencyjne, trwałe zbiorniki do nawozów naturalnych i sztucznych, wody i ścieków. Stosowane od dawna w wielu krajach Europy i świat w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle i ochronie środowiska.

  • Sprawdzona holenderska technologia
  • Szybki montaż
  • Gwarantowana szczelność
  • Szeroki asortyment zbiorników
  • Zbiorniki otwarte i zakryte
  • Wyposażenie zbiorników standardowe lub indywidualne
  • Ceny konkurencyjne

Zbiorniki  BUWATEC stosowane w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle i ochronie środowiska od wielu lat i w wielu krajach Europy i świata. Te nowoczesne, konkurencyjne, trwałe zbiorniki są w zależności od rodzaju użytych materiałów przeznaczone do magazynowania wody pitnej, wody dla celów przeciwpożarowych, wód zanieczyszczonych, ścieków, biomasy, sztucznych nawozów płynnych i nawozów naturalnych (gnojówki i gnojowicy).

Duży asortyment rozmiarów zbiorników - dobór średnicy i wysokości zbiornika umożliwia uzyskanie pojemności od 2 do 5000 m3.

Szczelność zbiornika zapewnia specjalna wkładka z PVC o grubości 0,50 do 1,00 mm, która spełnia wszystkie wymogi techniczno-budowlane wymagane dla systemów magazynowania płynów.

Aby ograniczyć emisję gazów, parowanie cieczy i rozwój glonów wystarczy zbiornik całkowicie przekryć stosując pokrywy pływające, plandeki antyalgowe, dachy metalowe oraz systemy przykrywania pneumatycznego AIRTOP. Dach zbiornika Airtop napinany jest poprzez regulowane wtłaczanie powietrza za pomocą dmuchawy o mocy 140 WAT.

Ściany zbiorników są wykonane z blach obustronnie ocynkowanych ogniowo, które mogą dodatkowo zostać pokryte warstwą poliuretanu lub plastisolu.

Łatwy i szybki montaż zbiornika - lekkie elementy konstrukcji eliminują konieczność stosowania na placu budowy dźwigów i innego ciężkiego sprzętu oraz zapewnienia dojazdu dla transportu betonu towarowego. W zależności od warunków gruntowo-wodnych zbiornik może być posadawiany na płytach betonowych lub specjalnych stalowych, ocynkowanych kotwach, które eliminują konieczność wykonywania kosztownej żelbetonowej płyty dennej.

Używane do montażu śruby i nakrętki M12 pokryte są specjalnym stopem cynku z kobaltem, co zabezpiecza je przed korozją, a gładka powierzchnia ułatwia ich skręcanie.

Istnieje możliwość demontażu i przeniesienia zbiornika na inne miejsce po zakończeniu jego eksploatacji.

Trwałość konstrukcji stalowej zapewnia obustronne pokrycie ocynkowanych blach specjalnym tworzywem sztucznym "PLASTISOL".

PLASTISOL nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, jest elastyczny, odporny na promieniowanie UV, kwasy, alkohole i związki bitumiczne. Warstwa ok 200 um gwarantuje wysoką odporność na korozję na okres 25-30 lat.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
JESTEŚ ZAINTERESOWANY - ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE.
  • FORMULARZ KONTAKTOWY / ZAPYTANIE OFERTOWE
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:

 

Oferty sponsorowane:
Polecane www: 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.oZbiornikach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone